Exteriérové stínění

venkovní žaluzieVenkovní žaluzie

  • Venkovní žaluzie jsou stále častějším venkovním stínění u domů i bytů. Jejich výhodou oproti venkovním roletám, je schopnost naklápění lamel, čímž si sami stanovíte kolik světla do svého interiéru propustíte. Venkovní žaluzie jsou k dostaní v několika typech a barvách.

venkovní roletyVenkovní rolety

  • Pro nejlepší zastínění a zabránění sluníčka proniknout k Vám do interiéru používáme venkovní rolety. U tohoto typu nelze korigovat světlost, rolety jsou buď stáhnuté = úplná tma, nebo vytáhlé = úplné světlo.

imperial_1309183817Markýzy

  • Potřebujete zastínit posezení za domem, terasu nebo zimní zahradu? Navrhneme Vám to nejlepší  venkovní stínění z hlediska funkčnosti a designu. Nabízíme montáž klasické markýzy, kazetové i samonosné.

pergolova_markiza_5Terasové clony

  • Montujeme několik variant terasových clon. Může to být na námi dodanou konstrukci, nebo na již stávající. Na výběr máme i z mnoha druhů a barev látek. Lze doplnit i bezpečnostní čidla jako u markýz.

Žaluzie, rolety, markýzy, sítě proti hmyzu a hlodavcům - Zlín located at U Hřiště 1650, 768 61, Bystřice pod Hostýnem , Česká Republika, Zlínský kraj . Reviewed by 29 customers rated: 1 / 5