Prohlédněte si naši práci

Kliknutím na jednotlivé obrázky si můžete procházet fotogalerie z našich úspěšných projektů. Více realizací můžete vidět na našem facebookovém profilu.

Venkovní žaluzie Z-70 v podomítkovém provedení - Slavičín

Na tomto řadovém domě ve Slavičíně byla provedena realizace venkovních žaluzií s motorem RTS na dálkové ovládání. Box i vodící lišty byly kompletně zapuštěny do omítky.

Venkovní žaluzie C-80 - Autosalon Olomouc

Na autosalonu v Olomouci bylo provedeno zastínění prosklené výlohy pomocí šesti kusů venkovních žaluzií o rozměrech 400 x 350 centimetrů doplněných o motory Somfy RTS na dálkové ovládání. Žaluzie jsou proti povětrnostním podmínkám chráněny větrným čidlem.

Kazetová markýza SCRIGNO - Zlín, Kudlov

Terasa rodinného domu byla doplněna o kazetovou markýzu o rozměru 400 x 300 centimetrů s konstrukcí v antracitové barvě. Při montáži markýzy jsme si poradili i se 14-ti centimetrovým zateplením domu pomocí kotvících prvků Fischer Thermax. Markýza je ovládána ručně - klikou.

Venkovní rolety s přiznaným boxem - Praha, Dubeč

Dodatečná montáž 16-ti venkovních rolet v hnědé barvě byla realizována na patrovém rodinném domě. Část rolet je na ruční ovládání pomocí šňůry a druhá část na motor RTS s nástěnným dálkovým ovladačem.

Venkovní žaluzie Z-90 - Osíčko u Bystřice pod Hostýnem

Na tomto domě byla provedena montáž přiznaných venkovních žaluzií ve stříbrné barvě na motor RTS.

Vnitřní rolety se screenovou látkou - Holešov

Na budově s prosklenými tabulemi bylo provedeno zastínění roletami na motor Somfy RTS. Každou z 16 rolet na patře je možno ovládat zvlášť nebo všechny rolety zároveň.

Venkovní žaluzie Z-90 - Zlín

Velkému teplu v přízemí rodinného domu běhěm letních měsíců bylo majitelem domu zamezeno pomocí venkovních žaluzií s motorem RTS na dálkové ovládání.

Venkovní roleta - Luhačovice

Zlatnictví na lázeňské promenádě bylo zabezpečeno venkovní roletou se zámkem ovládanou motorem RTS. Roleta je v barvě antracit.

Samostojné markýzy - Napajedla

Posezení u kláštera bylo doplněno o zastřešení čtyřmi markýzami se samostojnou konstrukcí. Na přání architekta bylo kotvení z estetického důvodu zapuštěno 70 centimetrů pod zem. Každá markýza má motor Somfy RTS a v předním profilu je doplněna o otřesové čidlo proti větru.