Pevné síťě

Nejžádanější typ sítí do oken. K dostání v široké škále barev a imitací. Lze dodat v mnoha typech přesně podle Vašeho okna. Výhoda základního typu - bez vrtání do oken, síť je pouze na otočné háčky. Tato síť Vás bezpečně ochrání před oběžujícím hmyzem

   Mám zájem o tento produkt

Rolovací síťě

Rolovací síť je vhodná na místa s častou rušností - např. u oken s květinami. Lze zvolit i jako síť dveřní. Síť se navine do boxu, kde je chráněna před mechanickým poškozením, je vedena ve vodících lištách.

   Mám zájem o tento produkt

dveřní plisované sítě

Plisé sítě jsou designové a pohodlné řešení. Lze namontovat téměř kamkoli. Vhodná pro dveřní prostory. Po otevření umožňuje bezbariérový průchod.

   Mám zájem o tento produkt

Dveřní sítě proti hmyzu

Dveřní sítě proti hmyzu mají hladký a elegantní rám o několika velikostech, ve kterých je umístěna síťovina. Dodává se v několika barvách. Dveře se montují na samozavírací panty.

   Mám zájem o tento produkt

Sítě posuvné

Praktická a snadno ovladatelná - tato slova vystihují posuvnou síť. Je vhodná do oken i dveří. Na zimu si ji snadno demontujete a nebude Vám ubírat světlo. Barva rámu sítě lze snadno sladit s okny nebo dveřmi, barevné vzorníky vždy vozíme s sebou na zaměření.

   Mám zájem o tento produkt